Hakkımızda

Hürriyet Emlak Projeland’de Tüm Konut Projeleri Tek Çatı Altında!


Türkiye’nin en çok ilana sahip emlak sitesi Hürriyet Emlak ve uluslararası gayrimenkul teknoloji firması Homsters tarafından Şubat 2018’de kurulan Hürriyet Emlak Projeland, konut projelerini ve potansiyel alıcılarını tek çatı altında birleştiren bir “sıfır konut pazarlama ve satış platformu”. 5.000'in üzerinde güncel konut projesinin yer aldığı platform, inşaat şirketlerini alıcılarla buluşturan bir referans noktası.


Hürriyet Emlak Projeland, potansiyel konut alıcılarına ev arama sürecini kolaylaştırmak için yenilikçi, güvenilir ve şeffaf bir yaklaşım sunuyor. Hürriyet Emlak Projeland, kullandığı yapay zekâ ve makine öğrenmesi teknolojisi ile aktif konut arayışındaki site ziyaretçilerini ve uygun pazarlama kanallarındaki konut alıcılarını nokta atışı ile tespit ederek bu kişileri tercihlerine uygun projelere yönlendiriyor. İnşaat firmaları ise projelerine yönlenen yüksek satış potansiyelli konut alıcılarına daha hızlı erişerek sadece sonuç odaklı ödeme yapıyor. Böylece firmalar potansiyel alıcıya erişmek için sarf edecekleri eforu projelerine özel olarak seçilmiş doğru hedef kitleye satış yapmaya yönlendiriyorlar ve konut satışlarını hızlandırıyorlar.


Platform ev arayanların ilgilendikleri projeyi ziyaret etmeden önce en güncel ve güvenilir bilgilere ulaşabildiği zengin, şeffaf ve kapsamlı içeriğiyle bir emlak danışmanlığı hizmeti de sağlıyor. Platformda projelerin detaylı referans bilgilerinin yanı sıra iç mekânları ve yerleşimi görmeyi sağlayan 360 derece sanal tur görselleri, proje konumunu havadan gösteren videolar, 3D görseller, inceleme videoları, tanıtım yazıları, kampanya haberleri ve sektördeki son gelişmeler de sunuluyor.


Detaylı bilgi için 0212 381 31 00 / 1254’ü arayabilir ya da satis@projeland.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Hemen ücretsiz

denemeye başlayın

Konut satışlarınızı hızlandırmak ve nokta atışı ile hedef kitlenize ulaşmak için sadece inşaat firmalarına özel çözümlerimizden yararlanın.

Detaylı bilgi için bize ulaşın

0(212) 3813110 


Blog